Shokohet Hoxha: Jam një vajz 17 vjeqare , prindi im më ka prek nderin tim? (VIDEO)

Pershendetje hoxhe, selamu alejkum, jam nje vajze 17 vjecare nga Prizreni dhe prindi im me ka prekur ne nder.

I kam treguar familjes ngushte per kete rast se prindi im me ka sulmuar dhe me prek nderin disa her.

E keqja eshte se familja nuk po me beson dhe un jam shume ne hall dhe spo di cka te bej, mu ka mbush mendja me ik nga shtepia dhe spo di qka te bej! JU LUTEM me ndihmoni.

Ndiqeni videon e meposhtme per te ndegjuar pergjigjen:

Leave a Reply