VIDEO: Pa pik ‘Marre’ gruaja e Thaçit dhe Veselit e Kallin kanaxheqin

Presidneti i Kosovës Hashim Thaçi dhe kreu i PDK-së, Kadri Veseli duket se keto ditë janë tejet te ngarkuar me agjenden politike, por si duket bashkëshortet e tyre nuk e kanê mendjen te politika.

Preokupimi i bashkëshorteve të tyre, është se cila të duket më bukur.

Ato sonte po shijojnë festën e dasmës se kanagjeqit të vajzes se deputetes se pdk, Sala Berisha Shala. / Pak sekonda pasi ta hapësh marketingun shih PAMJET

Leave a Reply