Dikur donte të bëhej e dashura e Mevlanit, ndërsa tani ish-konkurrentja e Përputhen e quan “burazer”

Që prej ardhjes së Antonelës, e cila gjithashtu shfaqi si Ledjana pëlqim për Mevlanin, vajzat duket se “luftonin” për një djalë! Më vonë, Antonela u tërhoq dhe Mevlani me Ledjanën vazhduan njohjen./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pas përfundimit të emisionit, gjithçka ka marrë rrjedhë tjetër. Mevlani e Ledjana nuk e vazhduan njohjen, madje nuk i kanë kursyer “thumbat” për njëri-tjetrin. Ndërkohë, me Antonelën, Mevlani ruan një raport miqësor./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sot, bjondja bukuroshe ka publikuar një video në makinë, me këngën e Mevlanit në sfond. Ajo i është drejtuar me termin “burazer” dhe i thotë “KÇK”-“Kap ça të kapësh”, duke qeshur. Kjo batutë e Arjan Konomit ka mbetur nga koha kur dy ish-konkurrentët ishin në “Për’puthen”, dhe Mevlani ishte i lëkundur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet