Aktorja shqiptare çυdit fare: Këto kohët e fundit bυrri vetëm më υesh, nuk më bën…

Aktorja shqiptare çυdit fare: Këto kohët e fundit bυrri vetëm më υesh, nuk më bën…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nata e parë e sezonit të katërt të spektaklit “Në kurthin e Piter Pan”, nisi me humor. E para që u ngjit në skenë ishte aktorja e humorit Delinda Disha..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…